Yayınlanmasını istediğiniz yazılarınızı mail adresimize(kaoscocukparkiyazi@gmail.com) gönderebilirsiniz. Yayın kurulumuzun onayından geçen yazılar siteye koyulacaktır.

Yazı gönderirken dikkat etmeniz gereken ayrıntılar aşağıda sıralanmıştır.

Yazıyı gönderirken mutlaka yazılarınızın başlığını yazmayı unutmayın.

  1. Yazılarınızı e-posta ekinde “Word”dosyası olarak ve “.doc”formatında göndermenizi rica ederiz. Mesaj bölümüne yazdığınız yazıların formatı bozulduğundan, okunamayabilir. Yazılarınızı 12 punto, 1 satır aralığı, Times New Roman karakterler şeklinde bizi göndermeniz siteye koyarken yazılarınızın bozulmaması açısından önemli.
  2. 2. Paragrafları içeriye girintili yapmayınız. Sitede paragraf girintisi kullanmadığımız için bu şekilde gelen dosyaları tekrar düzenlemek durumunda kalıyoruz. Bizim için kolaylaştırıcı olması açısından girinti yapmamaya özen göstermeniz önemle rica olunur.
  3. Gönderdiğiniz yazılara ilişkin görseli sizin bize göndermeniz yazıyla görsel arasında uyuşmazlığı önleyeceğinden önemle rica ederiz. Kendi seçtiğiniz telifsiz görseller yada telif varsa görselin kime ait olduğunu, hangi tarihte ve hangi sitede yayınlandığını, kaynak gösterebilmemiz ve herhangi bir sorun yaşamamız açısından dikkat etmenizi rica ederiz.
  4. Yazılarda imla hatalarına yer vermemek adına göndereceğiniz yazıları birkaç kez daha gözden geçirmeniz önemle rica olunur.
  5. Gönderdiğiniz yazı kategorisini belirtirseniz teknik hataların oluşmasını önleyebiliriz. Örneğin; “deneme, öykü, şiir, eleştiri vb.”
  6. Bu mail adresinde sadece web sitesi için gönderdiğiniz yazılar dikkate alınacaktır. Herhangi öneriniz ve yorumunuz olursa facebook sayfamızdan ya da diğer iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.